Ziemia na tle zielonym ze znaczkiem recyklingu, ilustracja do informacji

Spółka MZO partnerem akcji w Starych Lipinach

Już w najbliższą sobotę 17 kwietnia, Sołtys Starych Lipin, Stowarzyszenia Zabiegany Wołomin i Stowarzyszenie Czysty Wołomin, we współpracy ze Spółką MZO Wołomin oraz Urzędem Miasta i Gminy Wołomin organizują sprzątanie Sołectwa Stare Lipiny. Wspólna akcja adresowana jest do aktywnych mieszkańców i odbywa się tradycyjnie w okresie wiosennych porządków na terenie naszej gminy. Tegoroczne wydarzenie, ze względu na obowiązujące obostrzenia epidemiczne przebiegać będzie w formule „rodzinnego sprzątania”, a zarazem rywalizacji w różnych kategoriach (np. czas zebrania worka odpadów, ilość zebranych odpadów przez daną rodzinę, najmłodszy oraz najstarszy uczestnik akcji). Sprzątany będzie teren w obrębie ulic: Kwitnąca, Poranek, Smugi, Radosna oraz Aleja Niepodległości.

MZO jako partner akcji  podstawi kontener na zebrane odpady i zaopatrzy  uczestników w rękawice i worki na śmieci. Dla zwycięzców ufundowano również atrakcyjne nagrody-niespodzianki.

Wydarzenie rozpocznie się 17 kwietnia o godzinie 10.00 przy ul. Kwitnącej (koło placu zabaw) i potrwa do godziny 12.00. W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich chętnych do Sołectwa Stare Lipiny!