KONKURS EKOLOGICZNY „MZO Z KLASĄ”

Zapraszamy do udziału w organizowanym przez Miejski Zakład Oczyszczania w Wołominie Sp. z o. o. konkursie MZO Z KLASĄ. Jego celem jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży postaw proekologicznych. Zadania konkursowe adresowane są do uczniów szkół podstawowych w 2 kategoriach wiekowych (klasy I-III oraz klasy IV-VI) i polegają na przygotowaniu prac konkursowych – pomocy dydaktycznych, naukowych lub przedmiotów mających praktyczne zastosowanie w szkole wykonanych z surowców wtórnych.

Zwycięzcy ekologicznej rywalizacji nagrodzeni zostaną voucherami w wysokości nawet 5000 zł, na sfinansowanie wyjazdów edukacyjnych lub wycieczek.

Zgłoszenia grupy uczniów do udziału w konkursie dokonuje nauczyciel danej szkoły przesyłając na adres konkurs@mzo.wolomin.pl wypełniony formularz zgłoszeniowy do dnia 21 lutego 2024 roku.

Uwaga: Szczegółowe informacje i materiały do pobrania dotyczące zasad i harmonogramu konkursu znajdują się w na naszej stronie internetowej  https://mzo.wolomin.pl/index.html w zakładce Aktualności -> Konkursy.