Trwa akcja: „WYMIEŃ ELEKTROŚMIECI NA DRZEWA I KRZEWY”. MZO I GMINA WOŁOMIN ZAPRASZAJĄ DO PSZOK

Na naszych wspaniałych mieszkańców Gminy i Miasta Wołomin można zawsze liczyć, Jest akcja i jest pozytywna reakcja, od rana w PSZOK-u na ul. Łukasiewicza 4 wzmożony ruch i to wszystko w reżimie sanitarnym. Mieszkańcy wybierają drzewa owocowe, krzewy, trawy, kwiaty… za elektrośmieci. Do godziny 14:00 odwiedziło nas 126 osób i wydaliśmy ponad 250 roślin. Zapraszamy dziś do 16:00 jeszcze trochę roślinek czeka na nowe miejsce nasadzeń 🙂

Przypominamy: MZO zaprasza mieszkańców gminy Wołomin do udziału w zbiórce elektrośmieci, za które można bezpłatnie otrzymać sadzonki drzew, krzewów i kwiatów. Akcja organizowana wspólnie przez gminę Wołomin i spółkę MZO odbędzie się w dniach 13 – 20 marca br. w Punkcie Selektywnej Zbiorki Odpadów, przy ul. Łukasiewicza 4 w godzinach otwarcia PSZOK.
Zapraszamy mieszkańców gminy Wołomin do PSZOK, od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15, a w sobotę w godzinach 10-16. W zamian za przekazanie kompletnego zużytego sprzętu można otrzymać sadzonki drzew, krzewów i kwiatów. Celem akcji jest popularyzacja recyklingu elektrośmieci oraz wsparcie ambitnego celu gminy Wołomin – „50 tysięcy drzew do 2050 roku”. Zapraszamy!

Regulamin Akcji